to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
Харків-Ріелтер
Харків-Ріелтер
Харьков
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа комнат (24)

  • Харків-Ріелтер
    8 000 $
    348 $/м²

    Благодатная ул., 2

    єВідновлення Салтовка
    1 комн. в 4 комн.
    23 / 18 / 4 м²
    этаж 8 из 9
    сегодня
    ✅Продам 1 кімнату в будинку готельного типу з косметичним ремонтом та зовнішнім утепленням,Салтівка,627 м/н,по вул Благодатна,б.2. ✅8/9 не кутова,кімната площею 23/18/кухня та санвузол -загального користування. ✅Світла та дуже тепла. ✅Розвинена інфраструктура та транспортна розв"язка
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    7 500 $
    278 $/м²

    Александровский просп. (Косиора), 89

    1 комн. в 1 комн.
    27 / 19 / 4 м²
    этаж 5 из 5
    сегодня
    Продам 1-кімнатну гостинку на ХТЗ, по проспекту Олександрівському 89,станція метро Тракторний завод до 15 хвилин пішки. 5/5 цегла, не кутова, загальна площа-27 м кв, житлова-19 м кв, кухня загального користування в доброму стані. Виконаний ремонт даху (є горище). Замінені коммунікаціі. Під'їзд закривається на кодовий замок. Поруч є Супермаркети, магазини, аптеки, ринок, школи, дитячі садочки, парк з фонтаном, Олександрівський собор, зупинки транспорту. Район з розвиненою інфраструктурою та транспортною розвязкою
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    12 000 $
    462 $/м²

    Ивана Каркача бульв., 73

    1 комн. в 1 комн.
    26 / 17 / 3 м²
    этаж 2 из 5
    сегодня
    Продажа 1 комнатной квартиры Индустриальный район "Восточный" бульвар Ивана Каркача д.73 метро Индустриальная Большая светлая комната 17м2, Хорошее жилое состояние, установлены МПО, свой санузел ,новая сантехника. Бронированная входная дверь. Рядом остановка транспорта, супермаркет, школа, парк.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    4 500 $
    237 $/м²

    Александровский просп. (Косиора), 156

    1 комн. в 3 комн.
    19 / 12 / 3 м²
    этаж 4 из 5
    сегодня
    Продажа 1 комнатной гостинку ХТЗ метро Тракторный завод по.Александровский 156 напротив рынка Комната 12м , с косметическим ремонтом Новая входная дверь, МПО, радиатор, трубы, не угловая. Блок чистый, соседи порядочные Рядом остановка транспорта, хорошая транспортная развязка, супермаркеты, рынок,парк До метро 25 минут пешком.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    6 000 $
    333 $/м²

    Тобольская ул. (Тобольская), 29

    1 комн. в 6 комн.
    18 / 13 / 5 м²
    этаж 3 из 5
    сегодня
    Продам кімнату біля метро Ботанічний сад — 5 хвилин пішки! Район Ботанічний сад До метро — всього 5 хвилин Площа кімнати — 13,3 м² Нові вхідні двері Нові меблі Є холодильник Кухня (газ), душ та санвузол — загальні (на 6 родин) Кімната чиста, акуратна, готова до проживання або під оренду Ідеальний варіант для інвестиції — район завжди користується попитом. Поруч магазини, транспорт, навчальні заклади, зелена зона. Код об'єкта: 1355971 Телефонуйте: [телефон скрыт] [телефон скрыт] Вікторія
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    4 800 $
    209 $/м²

    Тракторостроителей просп., 160б

    1 комн. в 3 комн.
    23 / 16 / 7 м²
    этаж 9 из 9
    сегодня
    Продам кімнату у 3 кім квартирі пл.16м2 у чудовому стані є сусідка одна жінка,ремонт у підьїзді,біля дому супермаркет,ринок 5 хв.транспорт 2 хв.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    3 700 $
    176 $/м²

    Двенадцатого Апреля ул., 32

    1 комн. в 5 комн.
    21 / 18 / 3 м²
    этаж 5 из 5
    сегодня
    Продаж 1 кімнатної гостинки, по вулиці 12 квітня 32. Метро Тракторний завод – 10 хвилин на транспорті. 5/5 поверх, не кутова. Загальна площа 21м2, житлова площа 18м2. Квартира в житловому стані. У кімнаті є умивальник, відведення під пральну машинку, своя комора. У вартість такж входить холодильник, пральна машина, шафа. У блоці душова, санвузол та коридор в житловому стані, чисті. В блоці сусідів немає. З питань телефонуйте за номером вказаним в оголошенні. Показ за домовленістю. Ключі на руках. Є відео-огляд.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    12 000 $
    500 $/м²

    Героев Сталинграда просп., 41

    1 комн. в 1 комн.
    24 / 16 / 3 м²
    этаж 3 из 9
    вчера
    Продам кімнату в будинку готельного типу Одеська, пр.Байрона. Загальна площа 24 кВ м . Житлова 16,4 кВ м Туалет особистий ( не ізольований на поверсі ) , ванна кімната загальна. Кухня на 3 власники , власна поверхня робоча та плита. Загальний балкон . В кімнаті виконаний новий ремонт влітку 2025 , замінена повністю проводка Додаткові питання за телефоном
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    5 500 $
    196 $/м²

    Архитектора Алёшина просп. (Орджоникидзе), 19

    1 комн. в 1 комн.
    28 / 20 / 8 м²
    этаж 4 из 5
    5 дней назад
    ✅Продаж 1 кімната, гостинка ХТЗ, метро Тракторний завод, пр. Арх. Альошина, будинок 19. ✅ До метро 12 хвилин пішки, 4/5 цегла не кутова, кімната 20 кв.метрів, служби загальні, є пральна машинка, меблі в подарунок. ✅ Поверх закривається, вся інфраструктура поруч
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    14 500 $
    630 $/м²

    Зерновой пер., 6/6

    єВідновлення Одесская
    1 комн. в 1 комн.
    23 / 13 / 3 м²
    этаж 2 из 5
    6 дней назад
    Продам 1 Комнатную Гостинку в Харькове по улице Зерновой переулок, Район Одесская, Метро Гагарина ближе всего, Расположенную на 2 этаже, 5 этажного кирпичного дома, Общая площадь 23 просторных метра, Капитальный ремонт с полноценной ванной и своим санузлом, Риэлтор Шаповал, С Радостью покажу Вам этот объект, Звоните прямо сейчас)
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    12 000 $
    571 $/м²

    Ростовская ул. (Ростовська), 3

    1 комн. в 3 комн.
    21 / 16 / 5 м²
    этаж 7 из 9
    1 нед. назад
    Продам 1 кімнату в 3 кімнатній ізольованій квартирі, чеського планування. знаходиться на 7 поверсі 9 поверхового будинку. У кімнаті та всій квартирі зроблено капітальний ремонт. МПО, гарна столярня. броньовані двері. Тепла, світла кімната з балконом та гардеробом. Гарні сусіди Поруч школа, транспорт.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    7 000 $
    159 $/м²

    Гагарина просп. (Гагаріна), 56

    1 комн. в 2 комн.
    44 / 12 / 7 м²
    этаж 6 из 9
    1 нед. назад
    Продам подселение 1 комнату в 2 комнатной квартире находящейся на проспекте Гагарина 56 рядом с Таврией Портал. Прекрасное месторасположение, развитая инфраструктура, метро 10 минут пешком, остановка транспорта возле дома, к центру города 10 минут езды. В пешей доступности автовокзал, ж\д вокзал "Левада" 2 супермаркета, кафе, магазинчики, аптеки. Квартира в обычном жилом состоянии. Общая площадь 44 квадратных метра, наша часть - 22 квадратных метра. Комната без балкона, её площадь 12 квадратных метра. службы и кухня чистые. На данный момент квартира пустая, сосед за границей. Показы по договоренности.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    6 000 $
    200 $/м²

    Старошишковская ул., 4

    1 комн. в 1 комн.
    30 / 18 / 5 м²
    этаж 6 из 9
    1 нед. назад
    ✅Продаж гостинки на Шішковкє по вулиці Старошишківська 4. Тихий зелений район, розвинута інфраструктура, поруч лісопарк, зупинка транспорту. ✅Простора кімната 18кв.м, зроблен свіжий ремонт, замінено вікно на металопластикове, новий радіатор опалення. За домовленістю або за додаткову плату можуть залишити меблі. ✅Загальні служби у звичайному стані, на кухні є варильний газ. На сьогодні проживає 1 сусід у блоці. ✅Вільна, покази за домовленістю. Дзвоніть, більше інформації за телефоном.
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    12 500 $
    521 $/м²

    Пантелеймона Свистуна ул., 20

    1 комн. в 1 комн.
    24 / 13 / 3 м²
    этаж 5 из 5
    2 нед. назад
    Продам отличную 1 комнатную квартиру эконом класса (гостинка со своим санузлом и миникухней), 5й этаж 5ти-этажного дома готельного типа, 24/13/3, до метро Масельского 5 минут пешком, ул Свистуна, 20. Санузел совмещен. Не угловая. Дом кирпичный.. Капремонт, кондиционер, МПО, хорошая столярка, новые стояки и трубы, линолеум, бойлер, фильтр для воды, бронированная входная дверь. Остается холодильник, мультиварка, индукционная плитка, пылесос, электрочайник. Есть общая кухня с газом. Теплая, светлая, позитивная. Новая крыша. Отличное месторасположение, развитая инфраструктура, все в пешей доступности : супермаркеты, рынок, школа, д/сад, магазины, почта , бассейн, тренажерный...
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    11 500 $
    561 $/м²

    Куриловская ул. (Ленинградская), 41

    1 комн. в 1 комн.
    20.5 / 17 / 3 м²
    этаж 2 из 4
    3 нед. назад
    Продам комнату с удобствами на двоих , Косметический ремонт, Вся мебель и техника остается покупателю, Рядом магазины детский садик транспортная развязка
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    18 500 $
    1 088 $/м²

    Любови Малой просп. (Постышева), 49

    1 комн. в 1 комн.
    17 / 10 / 3 м²
    этаж 1 из 5
    3 нед. назад
    Продам Гостинку 17 м рн Новобаварский ул Любови Малой Евроремонт с мебелью и техникой Рядом ВСЯ инфраструктура и транспортная развязка метро Х Гора 10 минут Торг обсудим при встрече
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    5 500 $
    327 $/м²

    Маршала Батицкого ул. (Маршала Батицького), 20

    1 комн. в 1 комн.
    16.8 / 11.5 / 2 м²
    этаж 6 из 9
    3 нед. назад
    Продам 1 комнату в доме гостиничного типа в районе Старой Салтовки по улице Глобинская (Маршала Батицкого). метро Турбоатом 15 минут пешком или 1 остановка на транспорте. ТЦ Французский бульвар 10-15 минут . 6 й этаж 9 ти этажного дома, Общая площадь 17м2, жилая 12 м2, кухня 2 м2. Комната с косметическим ремонтом. Санузел на 2ух . общая кухня. Остается техника и мебель: плита По всем вопросам звоните по телефону указанному в объявлении
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    8 000 $
    500 $/м²

    Петра Григоренко просп. (Маршала Жукова), 55

    1 комн. в 1 комн.
    16 / 9 / 2 м²
    этаж 2 из 5
    1988 год постройки
    1 мес. назад
    Продам квартиру готельного типу в районі Нових Будинків, проспект Григоренка,55. 2 поверх із 5, цегляний будинок . Чудовий варіант для проживання або орендного бізнесу! Загальна площа: 16 м². Кімната: 9 м² Свій санвузол. Душ на двох. Жилий стан. Зручний та затребуваний район: поруч транспорт, магазини, супермаркети, все необхідне для комфортного життя. Відмінна пропозиція за доступною ціною. Тільки продаж. Телефонуйте — відповім на всі питання та домовимось про перегляд!
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    14 500 $
    668 $/м²

    2-й Золочевский пер., 22

    1 комн. в 1 комн.
    21.7 / 16 / 3 м²
    этаж 1 из 2
    1 мес. назад
    Продам в Таунхаусе Гостинку рн Залютино Свежий евроремонт ВСЕ удобства с мебелью и техникой Двор охраняемый парко место по надобности зона отдыха барбекю 14500туе А также ЕСТЬ варианты на 1 и 2 этажах разной площадью Без выбора не останетесь ЗВОНИТЕ ВСЯ инфраструктура и транспортная развязка для ВАС
    Риелтор
  • Харків-Ріелтер
    10 000 $
    714 $/м²

    Озерянская ул. (Муранова), 76

    1 комн. в 1 комн.
    14 / 10 / 2 м²
    этаж 1 из 3
    1 мес. назад